v15
1. feb 2010
Tehotenstvo
v15
autorneviem odkial si, ale ak to bolo v Galante tak asi áno 🙂))
23. máj 2011
ja som z Vlčian... no a na teba sa nedá zabudnúť... 🙂
31. máj 2011
v15
autorma mrzí že ja si ťa nepamätám 🙂
10. jún 2011
to nevadí... 🙂 ty si ešte ležala na 12-ke, keď mne sa už narodila malá. 🙂 pamätám sa, ako sme ťa obdivovali, že s takým veľkým bruškom si mala nohy stále ako gazela... 🙂
13. jún 2011
v15
autor:D
24. jún 2011






Jéééj, ja si ťa pamätám z nemocnice! Ty si mala také krásne veľké bruško! 🙂