icon
3 / 21
avatar

Jéj, kde ste kúpili také kresielko?

21. jan 2013
avatar

no veruze tu na MK 🙂

21. jan 2013
avatar

Super kresielko máte.

8. mar 2013
avatar

jejda veruze nam riadne sluzi, mala ho uplne zboznuje

8. mar 2013