veronika11veronika
autor@noni jasne 30cm je vyska a cena je 98,5
7. okt 2015
@veronika11veronika A ešte otázočka, aj niečo robia alebo sú to čisto len postavičky... vďaka.
7. okt 2015
veronika11veronika
autor@noni su to iba postavicky
7. okt 2015
@noni jasne 30cm je vyska a cena je 98,5
@veronika11veronika A ešte otázočka, aj niečo robia alebo sú to čisto len postavičky... vďaka.
@noni su to iba postavicky
Môžem sa opýtať, aké sú veľké tie postavičky? A cena... ďakujem.