veronika_999
autorĎakujem 😊
6. mar 2022
U nás nezaujali teda 😂😂 hned vypluty😁
6. mar 2022
U nás zabral len tento
6. mar 2022
Aj u nás len tento
6. mar 2022
No sú také isté ako tie retro kvetinky, akurát asi tak 10x drahšie 🙈 náš chcel iba tie retro, kupovala som za 1.50€ cca v drogerke.
6. mar 2022
Ja ich mám tiež tieto bibs uvidíme či babatinko bude chcieť keď sa narodí …mám od 0-6 mesiacov,ale kúpila som aj menšie od 0-3 mes.ale to mám značku Loví …🙂🙂😁😁
6. mar 2022
Ved vyzerajú uplne rovnako ako tie zo 101drogerie. Naše deti chcú len takéto kaučukové guľaté. V 101ke stoja od 70 centov.
6. mar 2022

Áno sú 👌
Dieťatko si ich obľúbi