Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Som po potrate, pondelok kontrola. Byvame mimo rodiny a aj to su mimo okres a volno nedostanu a ku detom mi moze prist max kamaratka z iného okresu. Doktorka mi nedovoli tam prist s detmi. Akoze co mam robit?

  Ahojte, z Tempo kondela mi bola dorucena komoda, popis na krabici sedi, ale je ina. Teraz chcem komodu vratit, ale ze doprava na vlastne naklady. Podarilo sa niekomu to postovne preplatit od nich? Alebo nevzal niekomu kurier objednavku naspat. Ja mam take nervy, dost co som im hned pisala nech mi to pride koncom tyzdna, ale nie oni to proste musia dorucit v pondeloi, lebo "oni nepochopili". Tempo Kondela nikdy viac za mňa!

  Ahojte, prosím vás, keď je žena na RD, pomedzi to otehotnie znova, lenže jej skončil pracovný pomer 4mesiace pred1.pôrodom. Má pri ďalšom dieťatku nárok na materskú? Pri prvom materskú normálne poberala.

  Ahojte prosim vas, ked som na RD mozem si platit DOBROVOLNÉ nemocenské? Pred MD som sa registrovala na UP.

  Ahojte prosím vás asi je nemožné dať sušičkou na práčku s medzikusom, keď sušička je o 1cm väčšia, či? Nádobu na vodu mám na spodu a zle sa mi vyberá.

  Dajte pozor na deti, nie každé tomu chápe že to je podvod a môže to tam napísať!

  Ahojte, prosím riešili ste niekto komunikáciu so súdom elektronicky, cez občiansky preukaz s čipom? Nemali ste s tým problém?

  Ahojte, nájde sa tu prosím mamička, ktorá riešila dlhodobé vycestovanie do zahraničia mesiac a viac, ale cez SÚD? Potrebovala by som poradiť. 🙏

  veronikastrickova