ano, nosi take s dierami, tiez roztrhne v druzine, kedze ta riflovina je taka tenucka a nebudem stale kupovat nove, kvoli jednej diere....a latat sa mi to tiez nechce🙂
Zaplaty na to srdiecka z rifloviny podobnej latky kupit je to pekne, alebo aj traktoriky robi sa to bezne v zahranici neviem ci aj tu su pekne zaplaty v textile, ale v nemecku mau pekne, vsak sme eko
Nechaj tak, sak roztrhané gate sú in 🙈😁
Urob este zo 2-3 dalsie a budu in 😆😁
@emili162 vsak ku krajčirke par eur pekna zaplata
moj ma troje roztrhane (z toho jedny podšite a zaplatane krajcirkou na nepoznanie ze bz boli roztrhnute...ale inde sa zas roztrhli. Moj syn ich takto nosi. Ma 8 a najskor ma chytal infarkt pri dcere (aktualne ma 11rokov) ale kedze zo skoly ju zatial nevyhodili tak aj syn v takych chodi... Uz neriesim.... Aj ich učím nech inych nesúdia podla vyzoru. Verim ze ak by s tym bol problem, ucitelka by ma kontaktovala
Teraz sa nosia deravé na 10 cm, pekne mu ich obleč a keď sa mladému pánovi nepáči nech sa naučí dávať pozor.
Tieto z makkej rifloviny sa tak trhaju, aj ked to krajcirka opravi, bude sa to trhat dalej. Davam synovi aj take, vsak sa to teraz tak nosi a vyzera to akoby to bolo uz od vyroby.
Načo by si to sila? Veď sa deravé bežné nosia.
Ja som kupovala v galanterky nazehlovacky z rifloviny, vystrihla som ake som potrebovala-to ked boli mensi .Alebo som podsila riflovinou a nechala taketo vystrapkane a je in-aspon mu tam nebude fukat 😉
mame presne ten isty problem, aktualne to riesim tak,ze diery zväcsim a podsijem, pripadne podlepim nazehlovacim pasikom na zaclony s nejakym obrazkom, latkou, da sa aj v teme
@dagmarovita to moze rovno kupit nove
Zaplatas to zaplatou. Mozrs aj inou ako riflovina, bude in.
Alebo inu hrubu daj pod dieru nech mu presvita.
V galanterke kupit zaplaty,su rozne obrazky a stoji to od par centov a zasit
Vyrábala som háčkované záplaty, pekne potom chránili celé koleno, bolo to zaujímavé a viac sa to neroztrhlo. Ale je to babracka. Foto ilustračné z Pinterest 🙂
Ja dávam hrubé nazehlovacky z aliexpresu. Prežehlím a veľmi riedko obsijem.
@shallimar vieš mi dat prosím názov pod čím to hľadať? Ďakujem
Iron on patches, treba pozerať tie hrubé, tenké sú len ozdobné




Moj uz sa v druzine prezlieka do teplakov lebo to uz bolo neunosne. Skrachovala by som na rifliach. Kazdy tyzden roztrhol koleno