My tým vysávame len najhrubsiu špinu keď chceme aby auto ako tak vyzeralo. Ale hĺbkové riadne vysávanie robime normálnym vysávačom. Toto je len na také núdzové povysavanie
Za mňa vyhodené peniaze. Aspoň ten môj nezvládne povysávať poriadne ani len malé omrvinky, čo syn natrúsi. Kamienky vôbec nehrozí. Mám ho v aute, aby ma úplne neporazilo po zjedenom keksiku, ale vysávať musím veľkým tak či tak..
S tymto nevysajes veru nic 😄
S tým vysávam len omrvinky v kuchyni. Kamienky určite ani tie najmeni nepovysáva.
My mame.Slabota.
Nepovysava to auto slabe to je, jedine tak na vlasy na podlahe je to dobre inac nanic mam to a nepouzivam
Ja mám do kuchyne tento,čo sa dá odobrať ručný vysavač,ale do auta je to slabé. To sú vysavače naozaj iba na to,keď ti spadne pár omrviniek(ideálne na plávačku) a nechce sa ti zohýbať😉
my máme Bosch a ten povysáva aj kamienky


📌😉