@catherinah ďakujem vyskúšam.
Vola sa to alba, skus v kostole. Ak to je na 1x tak mozno pozicaju
@veronikaveron alebo ti požičajú rucho, čo majú deti pri 1.sv.prijímaní
kto si vymyslel, ze ma dieta ist nacvicovat? Tak ten nech mu aj vymysli kde rozobie a ake rucho.
Akoze pardon, aby si ktokolvek vymyslel "somarinu", a maminka teraz hladaj, zhanaj ako splasena.
Tak taku este nehrali...
@elanor presne , skúsim napísať ešte učiteľke, ako si to rucho predstavuje
@veronikaveron nie, ze ako si ho predstavuje, ale ze nemas moznost na poslednu chvilu take nieco riesit, tak ju ako iniciatorku danej veci prosis o vyriesenie a zabezpecenie kostymu.
Inak nesuhlasis s ucastou dietata na akcii.
@veronikaveron ak je to taka akcia, urcite ti v kostole pozicaju. Aj u nas nacvicovali scenku a brali sme z kostola albu. Ak to nieje na sutaz , ci nejake extra vystupenie , tak biela plachta , otvor urobit a cez pas snuru. Zalezi aka postava bude

Skus sa spýtať u vás v kostole, ci nepožičajú ministrantske oblecenie