icon
1 / 1
avatar

Je to hra, ktorú keď chceš v telefóne, musis zaplatiť tych 7,99€ …. nie je zadarmo …. Mesačne neplatíš nič

3. sep 2023
avatar

@vifonik ok. Dakujem vyskúšame. Len som sa bála, ci to nebude chcieť mesacne zas platit

3. sep 2023