
13 / 68
takto mrazim cerstve ovocne alebo zeleninove pyre (v tomto pripade mango), zmrazene kocky potom prelozim do sacku a skladujem takto porcovane v mrazaku.
das mi postup prosim ta 😀 diiky 😀
6. sep 2012
aj ja to tako delam, davam do toho vyvar, ktery potom pridavam do kasi🙂 umvarim, rozmixuju zeleninu, naskaldam do tvoritka na led, zamrazim, vyklepnu a presypu do sacku, a pak jen vyberu ze sacku potrebne mnozstvi 🙂
6. sep 2012
Ja akurat rozmyslam nad tym, ako mrazit masko. Myslim, ze to urobim rovnako, ako toto ovocie... Nechce sa mi totiz zakazdym hodinu a pol varit hovadzinu. 😀
6. sep 2012
Velice dobré nápady holky .....
12. sep 2012
To je dobry vymysel🙂
1. okt 2012
skade zozeniem taku dozu ?
7. mar 2013
vierka0
autor@dominikassp toto je znacka tupperware, tie kocky su vdaka silikonovemu dnu lahko vyberatelne po zmrazeni 🙂 http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/839....
7. mar 2013
a je to dobre? ja tak robim citron..ale skusala som pomaranc a bol to grc, bez chuti