icon
26 / 68
chlebik s klasickym maslom - chuti nam na olovrant :D
avatar

jej tak toto chcem dnes prestriet na olovrant malemu 🙂) resp. pred vecerou 🙂 uvidim ci to bude takto papat...

1. okt 2012
avatar
1. okt 2012
avatar

aj nam veeelmi chuti 🙂

1. okt 2012
avatar

A ake masielko mozeme pouzit? Obycajne, ci radsej nejaku floru? 🙂

27. okt 2012
avatar
vierka0
autor

@bajka1 urcite iba klasicke maslo 🙂 ziadne margariny 🙂

27. okt 2012
avatar

Baby, od koľkých mesiačkov ste nahradili na olovrant mliečko niečim tuhým?

5. nov 2012
avatar
vierka0
autor

@daniela000 no neviem ti presne povedat, ale v podstate vtedy ked uz mala bola schopna spapat tolko, ze nepotrebovala dotlacit mlieckom 🙂 teraz uz papa mlieko iba vecer a rano, inak iba vodicku a ine jedla..

5. nov 2012
avatar

rada by som dala malemu takyto chlebik ale on by sa my tim zadusil este to nema ako pohryzt 🙂

17. feb 2013
avatar
vierka0
autor

@verca99 ono na taky chlebik ani zubky netreba, skus mu dat malinke kusocky, najprv mensie, potom vacsie, uvidis ako zareaguje, mozno budes prekvapena 🙂 hlavne, nech vam chuti 🙂

17. feb 2013
avatar

@vierka0 aj my uz mozme masielko?🙂

31. máj 2013
avatar
vierka0
autor

@lucinocka urcite ano, uz davno mozte 🙂

31. máj 2013