
26 / 68
chlebik s klasickym maslom - chuti nam na olovrant :D
Mnam
1. okt 2012
aj nam veeelmi chuti 🙂
1. okt 2012
A ake masielko mozeme pouzit? Obycajne, ci radsej nejaku floru? 🙂
27. okt 2012
Baby, od koľkých mesiačkov ste nahradili na olovrant mliečko niečim tuhým?
5. nov 2012
vierka0
autor@daniela000 no neviem ti presne povedat, ale v podstate vtedy ked uz mala bola schopna spapat tolko, ze nepotrebovala dotlacit mlieckom 🙂 teraz uz papa mlieko iba vecer a rano, inak iba vodicku a ine jedla..
5. nov 2012
rada by som dala malemu takyto chlebik ale on by sa my tim zadusil este to nema ako pohryzt 🙂
17. feb 2013
jej tak toto chcem dnes prestriet na olovrant malemu 🙂) resp. pred vecerou 🙂 uvidim ci to bude takto papat...