
44 / 68
Kuracie prsia opecieme na troske oleja, pridame trosku vody, masla a dusime domakka. Ked je maso makke pridame na kocky nakrajane jablko, varime domakka. Osobitne si uvarime ryzu, podavame s kuracim a jablkovou omackou (ja som nechala kusky)
dakujem za chutne inspiracie. sikovna maminka
6. nov 2012
dneska urobim ale zo zemiakmi 🙂
7. nov 2012
prosím ťa a čo to tam je na tej ryži - to hnedé? Pridávaš tam nejaké ochucovadlo alebo bylinky? (Či iba zle vidím :D :D :D)
7. nov 2012
Ach tak, ja som myslela, že či si tam nedala náhodou pohánku, zvyknú to pridávať k ryži, hlavne v nemocke a mne osobne teda pohánka veľmi nechutí :/... Práve som to malému dovarila - keď sa zobudí, budeme obedovať, uvidíme, čo na to povie 🙂... Jabĺčko som pretlačila, lebo ešte stále nemáme ani jeden zub :D...
7. nov 2012
toto nam tiez velmi chuti 🙂