
46 / 68
Knedlo - morco - zelo :) myslim, ze tak od 8.-9.mesiaca
suuupeeer,.,.len skoda ze varim iba pre marka a neoplati sa mi..,jedine ked budeme varit ta odoberiem 🙂
17. nov 2012

suuupeeer,.,.len skoda ze varim iba pre marka a neoplati sa mi..,jedine ked budeme varit ta odoberiem 🙂
Cibulu sprazime na oleji, pridame za lyzicku cukru, nechame skaramelizovat, pridame nastruhanu kapustu a mletu rascu, podlejeme vodou a dusime domakka, cast odoberieme pre dieta, mixneme s vyvarom z maska (morcacie uvarime osobitne domakka a nakrajame), dame na knedlik spolu s maskom. Zvysok kapusty osolime a dokoncime pre dospelych :D