
50 / 68
Karfiol na sposob "mozocku" a zemiacky v supke na masle :)
zemiak a karfiol vo vajicku?
30. nov 2012
vierka0
autorKarfiol uvarime vo vode do makka, zlejeme. Na panvici rozpustime kusok masla, pridame karfiol, nakoniec vajicko (alebo iba zltko), miesame ako prazenicu, ak je suche, pridat trosku vody. Zemiacky su varene v supke a prehriate na troske masla. Pozor maslo neprazit, iba rozpustit :D
30. nov 2012
júúúj, to super vyzerá 😉
30. nov 2012
skusim akurat sa mi robi karfiol na pare 🙂
ď. za tip🙂
30. nov 2012
mnaaam vyskusame aj my,.,.🙂
30. nov 2012
to je karfiol?