icon
50 / 68
Karfiol na sposob "mozocku" a zemiacky v supke na masle :)
avatar

to je karfiol?

30. nov 2012
avatar

zemiak a karfiol vo vajicku?

30. nov 2012
avatar
vierka0
autor

Karfiol uvarime vo vode do makka, zlejeme. Na panvici rozpustime kusok masla, pridame karfiol, nakoniec vajicko (alebo iba zltko), miesame ako prazenicu, ak je suche, pridat trosku vody. Zemiacky su varene v supke a prehriate na troske masla. Pozor maslo neprazit, iba rozpustit :D

30. nov 2012
avatar

júúúj, to super vyzerá 😉

30. nov 2012
avatar
vierka0
autor

@zuzkakov malej to velmi chutilo 🙂

30. nov 2012
avatar

skusim akurat sa mi robi karfiol na pare 🙂
ď. za tip🙂

30. nov 2012
avatar

mnaaam vyskusame aj my,.,.🙂

30. nov 2012