Keď vidím takto nastajlovanú tortu vždy premýšľam ako sa potom krája 😲
18. feb 2018
viktoriamia
autor@katarinahajnus mascarpone-salko-ricota a lesné ovocie 😋😉👌
18. feb 2018
Wauuu...to robis aj na objednavku,mimo Brezna prosim?
1. mar 2018
viktoriamia
autor@krisztuska kľudne 😉
2. mar 2018

Mňam vyzerá úžastne 🙂👍
Určite aj skvelo chutí. Aká príchuť je vo vnútri? 😉