
9 / 95
,,krásnučká ešte že má taku maminku ktorá ju velmi velmi lubi,malinká je spokojná 🙂
8. aug 2012
krásnučká
22. aug 2012
zvladnete to uvidis my mame tiez v rodine dievca bez ruk a berieme ju ako nas a dokaze viac ako zdravy clovek nech vam malicka robi radost
28. aug 2012
je nádherná
28. aug 2012
vikuska2012
autor@marcelilina tak to si neviem ani predstavit,bambulku,musi sa vela ucit aby zvladla tak jednoduche a zakladne veci,ale take detičky vedia naozaj prekvapit co dokažu a velakrát to nevie zdravy clovek...prajem vela trpezlivosti aby sa bambulke darilo vsetko co si zaumieni 🙂
29. aug 2012
mas krasnu dcerku.....drzim palce,nech sa vam dari rychlo a lahko prekonavat vsetky prekazky.
15. sep 2012
je nadherna 🙂
7. nov 2012
ako sa krasne usmievka princeznicka mala 🙂