icon
9 / 95
avatar

ako sa krasne usmievka princeznicka mala 🙂

3. aug 2012
avatar

,,krásnučká ešte že má taku maminku ktorá ju velmi velmi lubi,malinká je spokojná 🙂

8. aug 2012
avatar

krásnučká

22. aug 2012
avatar

zvladnete to uvidis my mame tiez v rodine dievca bez ruk a berieme ju ako nas a dokaze viac ako zdravy clovek nech vam malicka robi radost

28. aug 2012
avatar

je nádherná

28. aug 2012
avatar

@marcelilina tak to si neviem ani predstavit,bambulku,musi sa vela ucit aby zvladla tak jednoduche a zakladne veci,ale take detičky vedia naozaj prekvapit co dokažu a velakrát to nevie zdravy clovek...prajem vela trpezlivosti aby sa bambulke darilo vsetko co si zaumieni 🙂

29. aug 2012
avatar

mas krasnu dcerku.....drzim palce,nech sa vam dari rychlo a lahko prekonavat vsetky prekazky.

15. sep 2012
avatar

je nadherna 🙂

7. nov 2012