Skúsenosť s teplovzdusnou fritezou?Dá sa to jedlo aj konzumovať,hranolky,rezne atď😄Či vyhodené peniaze?Ďakujem.
Ja mam rada take, co neplava v oleji, takze za mna ano.
@martinkatinka čo v nej robíš,zvažujeme tiež
Za mna nie , nemam rada mastne ale vsetko čo som s toho vytiahla bolo nie že suche ale vysusene .
odkedy bola v kauflande tak deti nechcu ine hranolky, nam tam chuti aj kuracina ugrilovana
Za nás nie. Mali sme a predali. No nám nechutia ani hranolky z rúry, či karfiol. Proste tá strúhanka nemá chuť vypraženia 😂 Olej je olej.
Ani ja som sa s ňou nestotožnila úplne. Kuracie mi nechutilo, kožička síce exkluzívna chrumkavá, ale mäso suché. A to neboli úplne bez oleja. No zase Minit pagáčiky mi chutia oveľa viac ako z rúry 🤣
@michaella24 tie minitky ako pecies, prosim ta?
Za mňa áno.... na všetko co by som spravila v rúre, len sa nemusí predhriat.... kura, stehná, kridielka, fašírky, zemiaky, fornetti, vyprazany syr, gyros maso, ryby..... xkrat sa stalo, že dcera bola sama doma cez prázdniny, tak si sama napiekla fornetti alebo zemlu na raňajky za 8 minút, alebo obed za 15 minút.... treba sa s tým naucit robiť.... 1xaj u mňa bolo vysusene, ale keď clovek nastavi správne teplotu a čas, tak je to cele super
Aj my veľmi casto používame sme veľmi spokojní.hranolky už iné ani nechceme
Odkedy sa rezne robia v teplom vzduchu? Robis ich v rúre? Aj hranolky? Lebo rezne sa vyprazahu a aj hranolky. Toto je rura na pečenie
@mooonika1975 no a veru robím aj hranolky niekedy aj rezne v rúre 🙂
@miskajerry ja ho nestriekam , ja dám olej do malej misky a tam ho namočím .
@martinkatinka tuším na 170° ich dávam, cca osem minút. Také iné sú, ako keď ich pečiem v trúbe, chrumkavejšie. Aspoň syrové a pizzové, iné nezvyknem robiť.

Vzdy su tu odpovede 50-50.
Za mna nie, nic nam nechuti, pre nas je to suche a to mame fritezu ozaj velmi drahu a muz si dal vzdy zalezat nech sa to pripravuje tak ako ma.