Ahojte mamičky, chcela by som sa opýtať, neviete v ktorých predajniach predávajú krásne spoločenské šaty na svadby ? Ste s nejakou predajňou spokojné ? Nitra a Bratislava okolie. ☺ Viete mi nejaké odporučiť ? Ďakujem krásne.

HEh :D :D možno je to tak :D čo vy poviete mamičky nato ? :D

Strana
z3