
2 / 2
Nasa 1. adventna nedela ;-)
@zuzana.kusnirova prvá sviečka by mala najväčšia, kedže aj najdlhšie horí, nie? 🙂
5. dec 2012
@lenuska20 haaaa to mna ani nenapadlo 😀
5. dec 2012
@zuzana.kusnirova v nedelu ju môžeš zapáliť, nech ti malá tak skoro nevyhorí 😀
5. dec 2012
wandie
autor@zuzana.kusnirova Lenuska20 ti to presne vysvetlila 🙂
5. dec 2012
Wandi krasne to je 🙂
5. dec 2012
Preco zapalujes od najvecsiej po najmensiu,ja som zacala opacne 😀 😀 😀