
6 / 17
Mame.....
mame aj my, velmi oblubene su u nas 🙂
19. okt 2012
Asi hlupa otazka, ale ako funguju tie peciatky? to uz ich netreba namacat?
20. okt 2012

mame aj my, velmi oblubene su u nas 🙂
Asi hlupa otazka, ale ako funguju tie peciatky? to uz ich netreba namacat?
toto ste kde prosim vas kupili? 🙂