
super...syn ho mal rad...
@bijuska ani nedokupuj na tento 🙂 odrazadlo aj my mame 🙂, je fakt dobre, ale ja som hned kupila pedale ze neskor dame, ale tie pedale su tak strasne tazke ze koniec, bicykel je taky tazky, a tie pedale su take ze sa s nimi neda brzdit, podla mna su lepsie take ze sa to da aj s nimi, predsa tou brzdou na volante este tak dobre brzdit nevedia.
a pedaluje sa tazko
@lenocka123
@kajuska01
@bijuska a aky je rozdiel medzi JD bug a Jd bug Billy? Je tam rozdiel v cene 10 E.....Mate v albumoch fotku toho odrazadla na zivo? Pozrela by som ako vyzera tak v ''realy'', predsa len e-shopove fotky su strochu skreslene...
@bijuska tazko ,nas sa to na nom ani nenaucil, preto odrazadlo posuniem dcerke, a jemu kupim teraz na narodeniny normalny bicykel, zbytocne vyhodene peniaze za tie pedale.
@wandie vyzera rovnako aj v reale 🙂
@wandie vandi ak sa mozem spytat preco si vybrala prave toto?lebo aj ja hladam na nete uz dobry mesiac pre maleho na jar a neviem sa rozhodnut ani pre jedno:(
@jajuska1411 Ja ani neviem preco, jednoducho sa mi paci, je take ine. 😉 Konkretny dovod nemam, prave preto sa tu pytam na recenzie 🙂 A preco sa neviem pre ziadne rozhodnut?
@wandie ja neviem podla akych kriterii mam vyberat jedine co mam cenu tak do 60-65 eur viac nedam ale ked tiez pozeram obrazky a kriteria tak kazdy den sa mi paci ine :(
@jajuska1411 Ja vyberam podla tohto: nafukovacie kolesa, lahka konstrukcia, brzda, a a aby sa sedanka dala nastavit co najnizsie, aby dociahol, lebo niektore maju minimalnu vysku aj 43cm, a to by urcite nedociahol.
@wandie jej diky tak idem aj ja hladat podla aspon akych takych zachytnych bodov este kolko ma Thomasko cm?leby my sme vysoky mame 94 cm tusim uz
@jajuska1411 Aj Thomasko ma 94 cm.....hladaj hladaj, ale ja asi objednam toto, maju aj zelene a cervene, tak este rozhodneme farbu a bude to 🙂 Potom daj vedie ake si vybrala 😉
Ahoj, my mame toto odrazadlo v zelenom prevedeni, maximalna spokojnost. Pouzivame ho od 2,5 roka, behom par dni sa Filipko sam naucil drzat rovnovahu, nebude mat vobec problem zacat bicyklovat bez pomocnych koliesok. Odporucam, je lahucke, az na tu brzdu, ta ide tazko stlacit, ale Filipko brzdi aj tak nohami.
my ho tiez mame, pouzivali sme ho od 2 a pol roka do takmer 5 rokov a bolo skvele, dlho sme vyberali, ale rozhodli sme sa dobre🙂
Dobry den,ak vam mozem aspon troska poradit,my sme mali najprv toto odrazadlo https://www.modrykonik.sk/shopy/detske-choditka... a poviem vam bolo perfektne,maly mal asi tak rok a pol a jazdi lna nom ako maly blesk,vyhodou bolo,ze ma zadne koleso odpruzene,neciti tak nerovnosti na ceste,teraz sme mu kupili aj toto co sapaci vam,je lahke,len malemu vadi ta brzda,pretoze na nu ani svojou rucickou nedociahne,lenze sa mi nezda take stabilne ako to prve.
wandi aj my nakoniec toto berieme je v akcii...
@jajuska1411 Ja uz som objednala vcera 🙂 za 45,80 E s dopravou zdarma 🙂 Nakoniec sme vybrali cervene 🙂 Ma rad McQueena, ferrari tak nech ma aj bike 🙂
jaj ano ja ja som nasla tiez taku sumu tak aj my objedname ale modre lebo cerveny uz ma bicyklik od babky taky vacsi
@jajuska1411 tak sa poponahlaj, doprava zdarma plati len do zajtra....😉
si ma,,prehovorila" ale nie uz je objednane tesim sa
mame v zelenom uzasni lahki baby sa velmi radi vozia nanom a pomali rozmislame dokupit pedale