
1 / 74
S tohto sa tesi asi najviac mamina :)
jeej, ja som ich kupila tu pre jawan a vlastne pre jej Kubka, ale boli len s cervenym okrajom, ani som si nevsimla,ze mali aj s inymi farebnymi okrajmi 🙂
15. feb 2011
jeeej,aj ja xcem take pre Miškaaaaaaaaaaaa....🙂
14. apr 2011
Ahojte ak mozem poradit videla som take v Tescu ,neviem ci presne take iste ale dost podobne aj som chcela zakupit ale mali uz iba velke u nas a boli este aj v akcii...pa
7. jún 2011
nádherné aj u nás to mali no podobné ale ked tak nízko majú obrázok a môj už má rok a pol tak ked mu dám krtasky tak mu nevidno moc
8. jún 2011
...ani sa maminke necudujem...su fakt nadherne...mozem vediet kde si ich zohnala?