icon
1 / 1
avatar

V piestanoch??ja byvat 7km od pn a u nas nic...prosim nech to pride aj k nam😣

12. aug 2015
avatar

Jen tiše závidím 😉

12. aug 2015
avatar

wau, tisko zavidim 🙂 u nas su mraky, ale neverim, ze z nich zaprsi

12. aug 2015
avatar
wandie
autor

Tiez niesom priamo z PN, konkretne Horna Streda( 7km od PN).... prislo to od Trencina, take necakane.....

12. aug 2015
avatar

@wandie pozerala som z balkona na vasu stranu a je to tam vselijake tak dufam ze sa panbozko zmiluje a pride to aj sem...ja som z ostrova

12. aug 2015
avatar

a u nas v nm nic 🙂

12. aug 2015
avatar

a u nas v nm nic 🙂

12. aug 2015
avatar
wandie
autor

@opicamartyna Zaujimave, tie dazdove mraky chodia kade tade, v NM sa zabudli zastavit....uz len jemne prsi....a o 6C klesla teplota...uz je "iba" 32C 🙂

12. aug 2015
avatar

Tak krásne,sviežo to vyzerá 😀

12. aug 2015
avatar
wandie
autor

@hellokitty1681 Uz len jemne prsi a pofukuje....

12. aug 2015
avatar

Aj my chcemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeé

12. aug 2015
avatar

aj ja cchem som 5 km od PN a nic wandi chod na terasu a fuuukaj nech aj k anm prosim

12. aug 2015
avatar

júúúj aj Trebatice chcú spršku...🙂

12. aug 2015
avatar
wandie
autor

@lienka0405
@bedovci1 Fukala som to k Vam 🙂 Prislo to??? 😀

12. aug 2015
avatar

@wandie nic drahaa

12. aug 2015