icon
1 / 1
avatar

Mas talent, su peknucki 🙂

28. apr 2015
avatar
wandie
autor

@jarmilka1985 Dakujem 🙂 mala som obavy ako to dopadne, ale maly je spokojny, tak som aj ja 😀

28. apr 2015
avatar

Aké pekne🙂aku máte plastelinu?

28. apr 2015
avatar
wandie
autor

@brisseis dakujem 😉 mame Playdoh

28. apr 2015
avatar

@wandie ďakujem🙂v pohode sa dá použiť viac x,nestvrdne?

28. apr 2015
avatar
wandie
autor

@brisseis jasnee,,dlho vydrzi, len ju treba zatvarat do kelimkov vzdy po skonceni plastelinovania. Keby si nechala cez noc vonku tak stvrdne.

28. apr 2015
avatar

@wandie uvažujem,že kúpim dcére,tak že či stojí za to🙂ďakujem

28. apr 2015
avatar

@wandie a kde si ju kupovala a co stoji?

28. apr 2015
avatar
wandie
autor

@jarmilka1985 Maju ju v Draciku, Alltoyse, tescu.....a cena zavisi od balenia, byva, 4-balenie, 6-balenie....., mensie kelimky, vacsie kelimky...neni som si uz ista, ale jeden kelimok ten vacsi stoji nieco okolo eura....🙂

28. apr 2015
avatar

nabuduce prides ku nam spravit dinosaurov, lebo ja takych peknych neviem :P a mavam reklamacie :D

30. apr 2015
avatar
wandie
autor

@nycanka Neni problem 🙂

30. apr 2015