Užite si to, netrvá to moc dlho... Našu 3rocnu to už prešlo :D
3. jan 2019
A v tínedžerskom veku je to už len o pretáčaní očí, " čo zase chceš odo mňa, mama"....a odpoveď "prečo ja" a "urobím to za chvíľu, za chvíľu, za chvíľu, za chvíľu.............."
3. jan 2019
Uzivaj si pokial ju to bavi 🤪
3. jan 2019

Mam to doma podobne.. maly aj da do práčky, aj prach da, aj zapne, keď doperie aj vyloži prácku (samozrejme som pri ňom)