icon
1 / 1
avatar

YR poznám som už roky zákazníčka v AT, minulý týždeň som objednala ich zimné vône už sa balíčka neviem dočkať 🤗

11. nov 2019
avatar

Tíško závidím, tiež som sa zapojila no nemala som šťastie, budem sa tešiť na tvoje príspevky na každý produkt...

11. nov 2019
avatar
wewitta
autor

@bambulienka25 ja som doteraz akosi nič neskúsila a pritom som toľko počúvala o nej, chodila okolo 🙂 ooo zimné vône, nech sa Ti potom dobre nosia 🙂

11. nov 2019
avatar
wewitta
autor

@ivanielkaaa jeej ďakujem 🙏❤️ja som to vôbec nečakala, nezapajala som sa sem do testovaní, iba tak som skúsila a bum 🙂 áno aj ja sa teším 🙂

11. nov 2019