Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  willi
  2. júl 2021    Čítané 39x

  Letné testovanie s dekoratívnou kozmetikou Trend IT UP

  Milujem leto... Milujem kozmetiku a dekoratívnu kozmetiku, asi ako každá žena... Aj napriek tomu, že som momentálne na materskej dovolenke, veľmi rada sa každý deň (v rámci možností) upravím. A preto ma výber na testovanie dekoratívnej kozmetiky trend IT UP, v spolupráci s dm, veľmi potešil. Prinášam vám moje postrehy, aspoň v písmenkovej forme, a začnem od produktov, ktoré ma zaujali najviac.

  Zamatovo jemné trblietavé rozjasňovače rozžiaria vašu pleť. Namiešaním všetkých štyroch odtieňov sa kontúry tváre rozjasnia, dodá pleti zdravý a žiarivý odtieň. Keď sa žena výrazne nemaľuje, ale chce len podtrhnúť kontúry tváre, je táto paletka ideálna. 

  Make-up ROSY TOUCH má príjemnú jemnú konzistenciu a nevtieravú vôňu. Veľkou výhodou je pumpička, pomocou ktorej si nanesiete potrebné množstvo make-upu a navyše je to aj hygienické. Make-up sa ľahko nanáša, rozotiera, rýchlo sa prispôsobí vašej pleti, nevytvára „masku" a má relatívne dobrú kryciu schopnosť. Na večerné líčenie by som ho nevolila, ale na leto a dovolenku, ideálna voľba.

  V prvom momente som sa vyľakala, aký odtieň na testovanie vybrali, keďže nie som zvyknutá na výrazné odtiene rúžov (max. občas červená). Bála som sa vyskúšať tento rúž, pretože si myslím, že odtiene tohto typu mi nepristanú. Po aplikácii som bola milo prekvapená. Rúž sa vďaka tvaru veľmi jednoducho nanáša, nie je potrebné použiť ani kontúrku. Čo sa týka konzistencie, pery boli hydratované a po nejakej minútke rúž zaschol. Keďže som mama, vyskúšala som rúž otlačiť na tričko, a na veľké prekvapenie, takmer žiadna stopa. Rúž má, podľa mňa, aj dobrú trvácnosť oproti iným vyskúšaným značkám.

  To, čo ma pri kúpe riasenky zaujíma, je tvar aplikátora. Pri tejto riasenke som bola spokojná, keďže je tvarovaná, nelepí sa a dobre sa s ňou maľujú aj spodné mihalnice. Riasenka sa po nanesení neotláča, nedrobí a nezanecháva stopy na horných viečkach. Veľmi ľahko sa odličuje, takže u mňa spokojnosť.

  Paleta očných tieňov trend IT UP. Paletku som využívala minimálne, keďže v lete používam tiene minimálne. Konzistencia tieňov je k spokojnosti, dobre sa nanášajú a ľahko sa s nimi pracuje. Tónovanie s nimi nie je žiadny problém.

  Lak na nechty Trend IT UP. Dva odtiene, ktoré mi boli vybrané potešili najmä moju 10-ročnú dcéru. Čo sa týka modrého odtieňa, je potrebné naniesť dve vrstvy, keďže jedna nemá dostatočné krytie. Pri oranžovom je jedna úplne postačujúca. Trvácnosť lakov je veľmi dobrá, vôbec sa neolupuje, nešúcha. Čo by som vytkla jediné, je tvar štetca, ktorý je dosť široký, takže sa s ním horšie pracuje.

  Fixačný púder podľa mňa spĺňa štandard. Aj odtieň je vhodný.

  Korektor má dobrú kryciu schopnosť, no podľa mňa je veľmi tuhý a zanecháva stopy na pleti. Používam korektor od inej značky, taktiež v tyčinke, je jemnejší, mäkší a nezanecháva také ryhy ako tento korektor, takže u mňa neobstál.

  Tiene na obočie. Tento produkt som odskúšala len jedenkrát. Na obočie nepoužívam tiene. Uprednostňujem fixku na obočie. S tieňmi som spokojná nebola, pretože nie som zvyknutá na takto vykreslené obočie. Navyše sa otierajú, takže za mňa nie.

  #test_dm30 #recenzia #skusenosti_trenditup10

  …testuje aj moja L❤️Á❤️S❤️E❤️N❤️K❤️A #test_dm30

  (2 fotky)

  Krásne nedeľné ránko 🌞…celý horúci týždeň testujem v spolupráci s DM dekoratívnu kozmetiku Trend IT UP…recenziu, ktorú dnes pridávam sa týka make-upu a rozjasňujúcej paletky trblietavých rozjasňovačov…make-up má skôr charakter BB krému, ktorý zjednotí pleť a pritom máte pocit, že Vaša pleť dýcha, nepremasťuje sa a pôsobí čisto a upravene…čiže je ideálny na bežný, rýchly make-up v horúcich dňoch…keď to doplníte rozjasňujúcou paletkou, Vaša tvár bude žiariť 😊…takže krásny deň, deň otcov a užívajte si 🌞 #test_dm30

  (3 fotky)
  willi
  Správa bola zmenená    15. jún 2021    

  Trend IT UP waterdrop lip color ma milo prekvapil…sýta farba, ľahké nanášanie vďaka tvaru rúžu a pery sú hydratované, nie vysušené aj po niekoľko hodinovom nanesení…čo vnímam ako veľkú výhodu je, že rúž po pár minútach zaschne, ale na perách zanecháva vzhľad práve namaľovaných pier a neotiera sa…💋 #test_dm30

  (4 fotky)

  …alergia na ústupe, testovanie môže začať 🌞 #test_dm30

  willi
  9. dec 2020    Čítané 103x

  Moje dvoj-týždňové testovanie kozmetiky Plasmakosmetika

  Keďže som sa zapojila do testovania produktov Plasmakosmetika, v deň mojich 38-mich narodenín ma kuriér potešil doručením balíčka, v ktorom sa nachádzali dva produkty, a to omladzujúci a vyživujúci krém a ochranný gél so silným regeneračným účinkom.

  Svoje testovanie som zaktivovala hneď večer po odlíčení mojej pleti. Veľmi milo ma prekvapilo balenie obidvoch produktov, nakoľko sú s pumpičkou, čiže si pekne aplikujete potrebnú dávku gélu aj krému bez zbytočného plytvania. No najmä z hygienického hľadiska si do krému nezanášate žiadne nečistoty a baktérie. 

  Začala som nanesením ochranného gélu ako podkladu pod ochranný krém. Gél je priehľadný, má jemnú štruktúru, ľahko sa nanáša a zapracováva do pleti a čo je pre mňa veľká výhoda, nezanecháva lepivý povrch. Gélik som otestovala najmä na mojom vysušenom a šupinatom čele, ktoré pod vplyvom výkyvov poveternostných podmienok, zanechali na mojej pleti dosť výrazný prejav a už takmer dva mesiace som sa tohto problému nedokázala zbaviť. Po nanesení gélu som okamžite pocítila ako moja pleť nabrala stratenú vlhkosť a pleť sa jemne vypla. Tento okamih ma nadchol až natoľko, že som vyskúšala aj na mojich vysušených častiach na lakťoch a rukách. Potrebná hydratácia sa preukázala hneď po pár minútach. Takže pre mňa gélik zaručene hodnotím ako dobrý produkt, ktorý je naozaj vhodný na okamžitú regeneráciu poškodenej pokožky.

  Čo sa týka krému, ktorý som aplikovala na pleť po nanesení gélu. Krém je hutnejší, no napriek tomu je taktiež rýchlo a ľahko zapracovateľný do pokožky. Absolútne nezanecháva pocit ťažkého nánosu na pleť, dokonca sa pleť po ňom ani neleskne. Je výborný aj ako podkladový krém pod make-up. 30ml vzorka krému vydrží dlhšie ako dva týždne. Bola som s ním spokojná pri bežnej každodennej starostlivosti o pleť, ale ako niečo špeciálne alebo mimoriadne výživné mi to neprišlo. Takže k základnej starostlivosti je dostatočný nie len pre ženy, ale aj pre celú rodinu.

  Čo sa týka testovania týchto dvoch produktov. Podľa mňa je dôležité selektovať pre akú vekovú kategóriu sa bude testovať a pre aký typ a náročnosť pleti sú produkty určené.

  Som vďačná za novú skúsenosť, ale určite bude hľadať iné riešenie pre starostlivosť o moju zrelú a náročnejšiu pleť.

  #test_plasmakosmetika #recenzia #plasmakozmetika_skusenosti

  willi
  Správa bola zmenená    6. dec 2020    

  Druhá sviečka dnes už horí...druhý produkt, ktorý som mala možnosť odskúšať je ochranný gél s regeneračným účinkom...gélik má príjemnú kontistenciu, veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva lepivý pocit...používala som ho ako podklad pod ochranný krém Plasmakrem... #test_plasmakosmetika

  willi
  Správa bola zmenená    6. dec 2020    

  Krásnu 2.advetnú nedeľu 🎄, krásny Mikulášsky deň 🧑🏻‍🎄...ďalšia MEGA výhoda značky Plasmakosmetika je balenie krémov s dávkovačom...potrebná dávka krémiku, či gélu bez zbytočného plytvania a z hygienickej stránky skvelá vec 👍 #test_plasmakosmetika #davkovacskvelavec

  willi
  4. dec 2020    

  Ubehol viac ako týždeň používania krému a géliku od kozmetiky Plasmacreme a možem povedať, že moja pleť sa aj napriek výkyvom počasia zjednotila, zhydratovala a konečne som sa zbavila suchej a šupinatej kože na čele 🙂 #test_plasmakosmetika #nofilter #nomakeup #happywomen

  willi
  Správa bola zmenená    23. nov 2020    

  Dnes, v deň mojich 38-mich narodenín ma potešil balíček, ktorý mi umožňuje zúčastniť sa testovania kozmetiky Plasmakošetika 😍 #test_plasmakosmetika #novaskusenost #nofilter #happywommen