Nasledne mala akoby chrastu
A teraz to ma ako na prvej foto
Išla by som na kožné, vyšetriť
To je zle to môže byť aj zhubne.
Utekaj k lekárovi a nie modry kôň.
Nie je to sranda
už by som sedela u lekára. v pondelok určite.
Urcite cim skor k dr.
už by som sedela u lekára. v pondelok určite.
@deti95060810 čo nasediš ked ta odmietne ešte aj s papierom od mudr že si urgent
@deti95060810 čo nasediš ked ta odmietne ešte aj s papierom od mudr že si urgent
@sara07 odmietla ošetriť ?
@sara07 odmietla ošetriť ?
@deti95060810 ano , mali sme reakciu na bolševnik pluzgiere ako cez 3 cm , bolave , červené spuchnuté,svrbelo to , dva dni behal osobne šiel ku kožnej zaklopat nieže obvolat , na treti den sa zlutovala jedna a zobrala ho, o tyžden to mal vyhojene
kamoška so zapalom spojiviek tiež hladala niekolko dni kym sa niekto zlutoval a zobral ju ako urgent ,očna pohotovost 40 km bola nevedela že je to až taky pruser
Dievcata bol to hemangion.. rovno jej to aj vypalili
Dcera najprv nechcela lebo ze jej kamoska hovorila ze to neskutocne boli .. ale moja dcera len lezala a nic.... Este sa aj usmievala... Najprv jej to zmrazila a potom prilozila take pero a ostala jej tam len bodka .. dcera hovorila ze to bolo v pohode



Najprv si to dcera omylom rozskrabla