Tuto sice nekupujem, ale podobne, kym sa neminu. ja to nesledujem, ale minimalne tyzden az 10 dni musi vydrzat podla mna. Bezne tolko mame otvorene natierky
27. jún 2024
Tak do týždňa sa snažím minúť.
27. jún 2024
Kým je dobrá 🤷♀️ neriešim koľko je otvorená. Veď to vidíš a cítiš, či je ešte ok…
27. jún 2024
Kým nesmrdí, alebo nesplesnivie.
27. jún 2024
@blondiee83 ake ešte kupuješ natierky.ja ani neviem čo kupit.Banovecku kupujem
27. jún 2024
@kvet1 tiež bánovecku. Alebo z Kauflandu tu ich značku, ma prekvapivo dobre zloženie
28. jún 2024
Kym sa nezje. Je to tvaroh. Zje sa rychlo.
28. jún 2024
@blondiee83 dakujem .tak kupim aj ja tu kaufland aj ked moc nechodim do kauflandu.ja najčastejšie v tesco leno dovezu😂
28. jún 2024



Ja by som tak max 2-3dni