icon
11 / 51
avatar

no nemozem z jej oci...uuuuuplne nadhera...🙂

3. feb 2011
avatar
ynez75
autor

dakujeme pekne.ani sme sa moc snazit nemuseli 🙂

3. feb 2011
avatar

No ta bude lamať srdcia v buducnosti🙂 stačí ked mihalnicami zaklipka🙂)) krásna

3. feb 2011
avatar
ynez75
autor

🙂 a ani nevieme po kom tie mihalnice take ma 🙂

3. feb 2011
avatar

moze mat take ociska krasne ? 🙂

14. okt 2011