icon
5 / 57
avatar

Aj toto mozu deti na alergiu BKM? to som nevedela, dobre vediet :D

19. mar 2013
avatar

fakt? ani v zlozeni nie je susene mlieko??? malokedy som take sladkosti videla

19. mar 2013
avatar

ved prave, aj ja vsade citam, ze odtucnene susene mlieko atd..

20. mar 2013
avatar
yuyka28
autor

@danka86 tu nie je 🙂 viete si predstavit moju radost ked najdem v obchode nieco co je bez mlieka 🙂 citim sa asi ako lovec ked nieco ulovi :D

20. mar 2013
avatar

@yuyka28 - toto som nasla minule na nete - stoji za to precitat - viem, ze asi nemate moc moznosti, co sa tyka stravovania a alergii - ale ten podiel cukru zaskocil aj mna:
* Nejvíc cukru v nejmenší porci má Bebe Brumík Lodička. Obsahuje 51,5 procenta cukru. Šest malých sušenek (40 g!) dodá 4,9 kostky cukru.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/33-detskych-kaloricky...

21. mar 2013
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
yuyka28
autor

@avanti pááni...tak vela?

21. mar 2013
avatar

@yuyka28 - aj ja som sa cudovala, mali by to robit castejsie takyto prieskum najcastejsie kupovanych vyrobkov a ich rozbor, najlepsie sladkosti, nech si fakt ludia uvedomia, co kupuju. Verim, ze nie kazdemu sa chce citat, co je na etikete. Ja som doteraz medzinymi sladkostami teda kupovala tieto lodicky s pocitom toho, ze vsak je to len obycajna piskotka s dzemom a co som sa docitala...

21. mar 2013
avatar

@yuyka28 ja som toto kukala pre dcerku a je pisane ze moze obsahovat stopy mlieka tak neviem

3. mar 2015
avatar

@307sandra obsahuju vajcia?

16. nov 2015