
3 / 21
Na výsledok sme obaja pyšní!
Komentár bol odstránený
ywette
autordakujem, no zatiaľ sme sa ešte neodhodlali na veľkovýrobu :DDD
24. feb 2013
sa ani nečudujem je velmi pekny 🙂
24. feb 2013
je to nadherné.niečo podobne urobil aj jeden moj znamy 🙂
24. feb 2013
veľmi pekné také vypracované ja by som chcela monster high domček cchú baby tak tiež špekulujem lebomáme jeden ale ten je taký ťažký z bukasu či čo to je a tento vyzerá tkaý šikovný🙂
25. feb 2013
krasne🙂
28. mar 2013
úžasný, taký by sa určite páčil aj mojim kočkám
12. nov 2013
krásny! aj ja chceeem :D