
4 / 21
Som pomerne veľká detailistka, a aj keď nevyšlo všetko uplne ako som si predstavovala, myslím že výsledok je milý.
Komentár bol odstránený
ywette
autorNo aj nad tým som premýšľala, a ešte aj nad dverami medzi izbami, ale nakoniec sme zvolili najjednoduchšiu formu. Dik za pochvalu.
24. feb 2013
A schody??? 🙂 -Len srandujem .. naozaj skvely napad .. ako dieta by som sa tesila ako blcha .. naozaj krasne .