
to kde ste zohnali ešte aj taky maly vysavač?
jéééj taku pračku som mala aj ja 🙂
Kde sa da zohnat take zariadenie? Malej chceme tiez vyrobit domcek,ale neviem,kde zohnat taky nabutok.
ahoj, ja som to tak zhaňala rôzne, tu na mk, alebo aj inde v bazároch. niečo mám doma, a chystám sa odfotiť veci, ktoré viem, že už nevyužijeme, a dať do svojho bazáriku, tak snád niekedy sa k tomu dostanem.
@ywette Jejda, mala by som záujem.🙂
@ywette ak by ste niečo predávali mám záujem práve tiež zariaďujeme domček a chýba nám kuchyňa, kúpeľňa a kopec iného... tiež chodím po bazároch zháňať čo sa dá kade tade ... tá vaša je super 🙂
mam nejaké vecičky, ktoré sa mi nakopili, ale nie z domčeka. len čo tam nevošlo. buduci týžden odfotím a dam vam vedieť.
@ywette jasné teším sa ďakujem, dnes som zohnala bombastický drevený nábytok v bazáre za pár € tak sa teším, pomaly ho dáme dokopy 🙂
odfotte, len tak, nech sa pokochám. milujem take vecičky
ja odpadnem z toho zariadenia este aj mini cistiace prostriedky 🙂