
14 / 21
Na kuchynku som obzvlášť pyšná. Chcela som síce niečo pekné drevené, ale to sa snáď ani nedá pozháňať a už vobec nie vo veľkosti aku potrebujete, tak som si ju vyskladala sama a olepila tapetou aby aspon trošičku pôsobila kompaktne.
Komentár bol odstránený
ywette
autorniečo maličko som mala, ale väčšinou som si to zbierala po bazarikoch. skoro rok som to skupovala. dakujem za pochvalu
24. feb 2013
som rada že som dopomohla k tejto robote a dufam,že bude robiť radosť ešte dlho.A ešte aj mini ovocie 😀
24. feb 2013
jeeej to je naozaj velmi pekneeee....to by mozno aj moju malu strasne bavilo....zeby som sa do toho pustila :D
26. feb 2013
super, tie zariadenie mate este po vas odlozene?. vsetko je nadherne. takyto domcek som vzdy chcela mat ked som bola mala 🙂)