Tento vyzera super... prosim nerozumies sa aj do koliesok?
Lebo mne sa paci mutsy ale tym ze okolo domu mame aj strk.
. A velky pozemok... neviem neviem.... sem tam.kamene....
8. máj 2017
Tento vyzera super... prosim nerozumies sa aj do koliesok?
Lebo mne sa paci mutsy ale tym ze okolo domu mame aj strk.
. A velky pozemok... neviem neviem.... sem tam.kamene....
Ooooh 😇
Poslem potom ten moj ;) bez sedaku.