icon
1 / 1
avatar
10. feb 2023
avatar

Toto aj mna zaujíma

10. feb 2023
avatar

Ja mám 2 z Aliexpressu za mňa hlúposť keď chces pošli mi adresu pošlem ti ich

10. feb 2023
avatar
zafir
autor

@darinka395 prečo hlúposť? Ťažká manipulácia, nedrží to... alebo?

10. feb 2023
avatar

Mám aj ja... Blbosť... Nesadla mi ani jedna šablóna... Niekedy to farbilo viac niekedy menej...za mňa a moju sestru hlúposť máme doma dve..😀

10. feb 2023
avatar

@zafir tiež mi nesadli šablóny a niekde to bolo silnejšie niekde slabšie a nevyzeralo to vôbec prirodzene

10. feb 2023