Toto aj mna zaujíma
10. feb 2023
Ja mám 2 z Aliexpressu za mňa hlúposť keď chces pošli mi adresu pošlem ti ich
10. feb 2023
zafir
autor@darinka395 prečo hlúposť? Ťažká manipulácia, nedrží to... alebo?
10. feb 2023
Mám aj ja... Blbosť... Nesadla mi ani jedna šablóna... Niekedy to farbilo viac niekedy menej...za mňa a moju sestru hlúposť máme doma dve..😀
10. feb 2023
@zafir tiež mi nesadli šablóny a niekde to bolo silnejšie niekde slabšie a nevyzeralo to vôbec prirodzene
10. feb 2023

.