Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
zdenin
9. nov 2016
50 

Testovanie kr2

#test_k2r

Po pár pokusoch o testovanie výrobkov sa aj mne podarilo sa zúčastniť sa a to s výrobkami kr2 od Henkel. Táto správa ma zastihla v detskej nemocnici tak som sa tomu potešila veď odtiaľ ponesieme kopec vecí na pranie.  Balíček prišiel  akurát ked sme sa vrátili domov tak sme išli s dcérkou rozbaľovať . Zásielka obsahovala  5 vecí  na testovanie : obrúsky Intensive White , vrecko Intensive White+Stain remover ,obrúsky Colour Catcher ,vrecko Colour Catcher+Stain remover a čistič práčky Washing machine Cleaner 3in1.

1. Ako prvé sme testovali  vrecko s práškom na farebne Colour Catcher+ stain remover.

 Pripravila som si kôš z rôznych farieb oblečenia. Moja asistentka mi pomohla naložiť práčku a vložila obrúsok  zapli sme práčku a nechali prať.

Výsledok bol dobrý oblečenie zostalo tak ako pred vypraním (samozrejme s rozdielom, že bolo čisté a voňavé ale farba zostala 🙂 ) Zafarbený bol akurát obrúsok. Pridala som tam extra špinavé  tepláky chcela vyskúšať či vyperie škvrny od malty, ale

tie tam aj ostali ☹ asi na to treba ešte viac zbraní.

2. Ako druhé som testovala biele vrecko s práškom (teda vrecko bolo modré)

Intensive White+Stain remover.

Na to som si išla vyzdvihnúť plášte do práce  plus laťkové  plienky ktoré používa moja Julinka ako uterák( väčšie ) a tiež ako mojkačik na spanie (menšie)

Vypralo mi pekne či bolo belšie to neviem posúdiť zdalo sa mi rovnaké ale hlavne, že sa nezafarbilo s tou oranžovou. Na veľkej plienke bol fľak ten tam aj ostal, ale bol už staršieho dáta takže som ani nedúfala, že sa to vyperie. Obrúsok sa zmenil na bielu.

3. Potom som skúšala obrúsky  Colour Catcher

opäť som dala mix farieb vložila do práčky a spustila program veci boli pekne oprane a neboli zafarbene. Toto sa mi na tom páči lebo nemám šancu  nazbierať cca 7 kg bielizne rovnakej farby. Takže  s kľudom môžem farby pomiešať a prať plnú práčku.

 Na špinavšie veci (ja používam na manželove monerky ) odporúčam obrúsky s práškom na menej špinavé veci stačia tieto obyčajné.

4. Na rad prišiel čistič práčky Washing machine Cleaner 3in1 píšu, že to čistí, odstraňuje vodný kameň a prináša sviežosť.  Keďže som pred tým prala montérky žiadalo si to vyčistiť práčku tak som využila možnosť otestovať tento výrobok. V návode bolo písane ( spredu plnene práčky) že treba obsah vrecka nasypať do práčky a spustiť program na bavlnu pri 60 stupňoch. po "dopraní" bola práčka na pohľad čistá a pekne voňala (vodný kameň neviem lebo to by som musela otvoriť a niesom montér pračiek na to sú iné testy 🙂)) 

5. Posledne prišlo na radu  Intensive White obrúsok bol pekne modrý  dala som prať biele veci  par kúskov s čiernymi prúžkami. Po vypraní bol obrúsok biely a bielizeň tiež biela tak všetko ako má byť.

Naše testovanie je na konci . Ďakujem firme Henkel a modrému koníkovi za to, že som sa mohla zúčastniť. Odporúčam vyskúšať tieto výrobky všetkým už hlavne kvôli koncu triedeniu bielizne.