zoizoi
11. apr 2016
118

Recenzia na bio kokosové výrobky KOSPA

Dostala som možnosť po dobu 2týž. testovať bio kokosové produkty ( kokosový olej, kokosový cukor, kokosová múka) od firmy KOSPA.

kokosový olej - 500ml balenie v sklenenom uzatvarateľnom poháry, príjemná, jemná                                   kokosová vôňa a chuť, široké využitie v kuchyni aj kozmetike

kokosová múka- 200g znovuuzatvareteľné balenie, jemná biela múčka s vanilkovou                                        arómou, čiastočná náhrada klasickej múky (pomer 1:4)

kokosový cukor- 200g znovuuzatvarateľné balenie, hnedo-žltá farba, jemne sladká                                          aróma s podtónom karamelu, nízky glykemický index (GI 35)

(obr. z ľava cukor, múka, olej )

PLUSY: - bio kvalita

- krásna prírodná vôňa

- praktické znovuuzatvarateľné balenie

- vhodné aj pri bezlepkovej diete

- chutné

- bez chemických a konzervačných látok

- široké využitie v kuchyni, olej aj v kozmetike

Mínusi: - kokosový olej pri nižšej teplote tuhne

Celkový dojem z produktov bol výborný, oceňujem hlavne to, že sú v bio kvalite, zdravé, chutné a majú znovuuzatvarateľné obaly. Používala som ich ako prísady do pečenia, dezertov, na ochucovanie nápojov ( káva, čaj, limonáda ) Olej ako masku na končeky vlasov a masírovanie pokožky. Výrobky odporúčam 🙂

Chcem sa poďakovať firme KOSPA a modrému koníkovi, že som sa mohla zúčastniť na tomto zdravom testovaní 🙂

#test_kospa

Začni písať komentár...