zrza
11. okt 2010
Niečo o mne
S terajšim manželom sme sa pokúšali o dieťa 2 roky, ale bohužiaľ neuspešne Mám totižto za sebou 3 mimomaternicové tehotenstvá. Bohužiaľ boli mi odobraté oba vaječníky tak sme nemali inú možnosť ako ísť do centra
Bola som na IVF vo februári 2010. Bohužiaľ potratila som v 3tt. . Teraz som po 1 KET/1.10.2010/ tak čakáme .Dúfam,že to dobre dopadne
Odporúčame
veľmi vám držím palčeky... určite to víde...
11. okt 2010
zrza
autorďakujem pekne
11. okt 2010
držím všetky palce
11. okt 2010
aj ja drzim palce velmi,velmi....nech pan bozko da a zadari sa vam
11. okt 2010
zrza
autorďakujem ďakujem ste také zlaté 🙂
11. okt 2010
Držím palce nech Vám to vyjde.......
11. okt 2010
drzime palceky, treba verit a pozitivne mysliet aj ked to urcite nie je jednoduche, bude dobre 🙂
12. okt 2010
zrza
autorďakujem aj keď je ťažké veriť ☹ ale hááááááádam sa aj na nás šťastie usmeje
12. okt 2010
aj ja vám držim palce
12. okt 2010



drzim palce nech sa vam to podari 🙂