
34 / 42
DOM a jeho časti...na obrázkoch hľadáme a dopĺňame chýbajúce časti ... dá sa robiť ako globálne čítanie či pri deťoch ktoré už rozprávajú aj formou deja ...
nádhera,,,odkial si čerpala inšpiráciu???a tie predlohy...dakujem
11. apr 2013
zrzulka
autorMati vsetko co sa sklada z viacerych casti "porcujem" aby mala jasno vo veciach okolo seba... To vies teraz ked uz rozprava nestaci ked povie dom...ja som prisna mama xixi ale z domu pouzije akurat dvere, okno ostatok rozumie ale nepovie (zatial) a tie domceky pouzivam na otazky typu pozri co NA dome chýba? A bud mi doplni slovo alebo ukaze na farebnom dome a ked ukaze tak ju vyzvem aby zopakovala slovo ... cize si trenujeme zaroven aj zrakove vnimanie (s tym ma miska problem) ....uloha 2 v 1 ci dokonca 3 v 1 xixi
11. apr 2013
hellou, vyborne, ze si zalozila tento album, dik! 🙂 odkial su predlohy domcek, panACIK? DAKUJEM!