To je malá nie?
29. aug 2021
Mame ju tiež, ale ona je malička, my ju mame len na ovocie😊
29. aug 2021
zuz42
autor@lizatko1009 napoly rozkrojeny ano. Plus to cervene vnutro sa da vyberat.
29. aug 2021
29. aug 2021
@zuz42 za mna taka na ovocie, na salat, cestoviny ako mas na foto aj ked vyberieš
29. aug 2021
Je aj väčšia z tejto série.
29. aug 2021
Aka sa, prosim, vola tato miska v ikey?
29. aug 2021
Tak uz som nasla
https://www.ikea.com/sk/sk/p/ikea-365-doza-s-pr...
29. aug 2021
Ta vacsia s 3 vnutrami je lepsia
29. aug 2021



A rozok sa tam zmesti?