Kvetinaciky . Ja teda plánujem, natriem si ich a nasadim nieco. Alebo ešte na vianočný adventný využijem 😉
25. júl 2021
Mňa zaujali tie modré balóniky co to je a s kade? Dakujem
25. júl 2021
zuz42
autor@26bonnefete3 nad tym som rozmyslala, len kamoske pri vyrobe sviecok zhorela polovica kuchyne (a to nema deti) a ja som podobne zabudliva, takze mam respekt 🙂
25. júl 2021
@zuz42 treba pri tom stáť, to je pravda. Ale dala som len tip ako ich vyuziť 🙂
25. júl 2021
Ja som si z toho spravila vázu na sušené kvety a moja mamina má z toho korenicky
25. júl 2021

Vyrobiť do toho nové sviečky. Na nete sa dajú objednať knoty s plieškom a ak máte nejaký zvyšný vosk zo sviečok ta sa dá vyrobiť pekná svička. Návod nájdete na nete.