icon
1 / 1
avatar

Krásne dievčatko ❤️😉

13. sep 2022
avatar

No ta je zlatunka🥰🥰

13. sep 2022
avatar

@saraxyz dakujem

13. sep 2022
avatar

@zyzan dakujem

13. sep 2022
avatar

Nadherne dieťa... bambulka mala😘

13. sep 2022
avatar
13. sep 2022
avatar

sťa bábika 😍

13. sep 2022
avatar

Princezná😘rastie do krásy a aká je veľká 😉☘️

sticker
13. sep 2022
avatar

😲 aka je uz velka 😘

13. sep 2022
avatar

To nieje možné. Ja odpadnem. Veď teraz sa narodila 🥰🥰🥰 nádherná je, veľa zdravia a všetkého nech vám nosia všetky anjeliky z okolia. Alebo aj bociany či vrany, podľa toho kto práve ide okolo 😂

13. sep 2022
avatar

Ta je chutnuckaaa bambulka zlata🥰🥰🥰no nechcela som uz babo ale asi zmenim nazor🙈

13. sep 2022
avatar

@laska86 dakujem aj ja som chcela len dve 🤣ale nemenila by som je bohovska mala sibalka

13. sep 2022
avatar
13. sep 2022
avatar
13. sep 2022
avatar
13. sep 2022
avatar

Šikovníčka nádherná 😍❤️🍀❣️😘

13. sep 2022
avatar

Palculienka rastie ako z vody 😘❤ Krasne dievcatko

13. sep 2022
avatar

Aka uz je velika ♡ sikulka mala

13. sep 2022
avatar

@leonie35 dakujeme

13. sep 2022
avatar

@1mata dakujeme

13. sep 2022
avatar

@zuzanazuzana26 ibaze moj syn ma 18 ja za chvilu 37 preto premyslam ci este to jedno babo

13. sep 2022
avatar

Krásna Bambuľka 💓

13. sep 2022
avatar

@laska86 vek je len cislo a kazdy ako sa citi hlavne.Deti 15r ,skoro 14r a mala 17 mesiacov a ja za chvylku 38.Tiez som povedala ze dve stacia ale tuzba po dalsom prisla neskor

14. sep 2022
avatar

A malinka bola predcasne narodena?lebo nejak necitam vsetko

14. sep 2022
avatar

@laska86 ano bola v 31 tt 1235g a 43 cm ale vsetko je v poriadku zdravucka

14. sep 2022
avatar

Sestra mala syna v 7mesiaci mal 900gramov strasne malinky bol..a teraz taky macko bude mat 14rokov

14. sep 2022