No ta je zlatunka🥰🥰
@saraxyz dakujem
@zyzan dakujem
Nadherne dieťa... bambulka mala😘
@kika2565 🤗
sťa bábika 😍
Princezná😘rastie do krásy a aká je veľká 😉☘️

😲 aka je uz velka 😘
To nieje možné. Ja odpadnem. Veď teraz sa narodila 🥰🥰🥰 nádherná je, veľa zdravia a všetkého nech vám nosia všetky anjeliky z okolia. Alebo aj bociany či vrany, podľa toho kto práve ide okolo 😂
Ta je chutnuckaaa bambulka zlata🥰🥰🥰no nechcela som uz babo ale asi zmenim nazor🙈
@laska86 dakujem aj ja som chcela len dve 🤣ale nemenila by som je bohovska mala sibalka
@nancy666 🤗
@niki12 🤗
@martinka0031 🤗
Šikovníčka nádherná 😍❤️🍀❣️😘
Palculienka rastie ako z vody 😘❤ Krasne dievcatko
Aka uz je velika ♡ sikulka mala
@leonie35 dakujeme
@1mata dakujeme
@zuzanazuzana26 ibaze moj syn ma 18 ja za chvilu 37 preto premyslam ci este to jedno babo
Krásna Bambuľka 💓
@laska86 vek je len cislo a kazdy ako sa citi hlavne.Deti 15r ,skoro 14r a mala 17 mesiacov a ja za chvylku 38.Tiez som povedala ze dve stacia ale tuzba po dalsom prisla neskor
A malinka bola predcasne narodena?lebo nejak necitam vsetko
@laska86 ano bola v 31 tt 1235g a 43 cm ale vsetko je v poriadku zdravucka
Sestra mala syna v 7mesiaci mal 900gramov strasne malinky bol..a teraz taky macko bude mat 14rokov


Krásne dievčatko ❤️😉