
19 / 83
skoro ako zena v satach :-D
super kočka !
3. jún 2013
nemám slov, veľká zmena 🙂 môj vzor, že to ide.
3. jún 2013
kukam ze su bohovske tie farby ja ich mam ale v inej farbe...a inac gratulujem k postavicke paradne ti to ode dole ...mas dietu?
3. jún 2013
zuzankazuzu
autor@venny26 dakujem ano ide to
3. jún 2013
zuzankazuzu
autor@grenka hej este jedny chcem zas iny vzor a inu farbu a troska mensie
3. jún 2013
zuzankazuzu
autor@grenka dukanovu
3. jún 2013
@zuzankazuzu a odkial objednavas?ja cez ebay a postovne zadara mna vysli 15e
3. jún 2013
zuzankazuzu
autor@grenka fajnovo 🙂 mna 50€ na mmb 😀
3. jún 2013
si neuveritelna .. uzasne... len tak dalej.. idem si brat od zajtra priklad .. dnes som uz zjedla kolac :D . tiez som v stadiu zhadzovania... a tiez by pomohlo 20 . drzim palce
4. jún 2013
zuzankazuzu
autorddržím palce keby niečo napíš 🙂 @danielaaa212
4. jún 2013
Kočka a aj tie šaty sú krásne
24. jún 2013
krasna zena a satky tiez