
42 / 83
po 3/4 roku som jedla chlieb :-)
Mozem poprosit ako ste riesili ranajky co papate?mate moj velky obdiv!!!!!!
23. jún 2014
zuzankazuzu
autor@13mamicka ranajky vajcia,sunka,zelenina,syr,tuniak,jogurt...
23. jún 2014

Mozem poprosit ako ste riesili ranajky co papate?mate moj velky obdiv!!!!!!
@13mamicka ranajky vajcia,sunka,zelenina,syr,tuniak,jogurt...
recept:2 vajcia,250g nizkotucny jogurt,6pl. lyzic ovsenne otruby,4pl. psenicne alebo spaldove otruby , 1cl.kypriaceho prasku ,stipka soli,koreniny cokolvek majoran,...... ,akekolvek semienka/orechy cca 1-2 pl.
najprv zltka so vsetkym a potom sneh z bielok.
pecieme 45 min. na 180 ° elektricka rura