@verion dakujem 🙂 keby som tak este o desat kil omladla by som bola rada 🙂 si zlata 🙂
@zuzankazuzu už teraz si super 😉 ale verím že to ešte dáš krásne dole 😉
teraz si naozaj ako 27 ročná ;) fešanda 🙂
@minuska22 ďakujem 🙂 už sa tak aj cítim na ten vek pred chudnutim som sa cítila o desať rokov staršie ☹
krásna mladá kočka 🙂 raz v lete som videla tvoj album ako krásne to ide dole, potom dlho nič a dnes som sa dostala zas k tomuto albumu a normálne sánka dolu šefe 😀 vyzeráš perfektne máš môj obdiv :-*
aj ja teraz čakám druhé bábo a mám 91kg, dúfam, že keď sa to narodí, tak tiež pojdem na svoju váhu 78kg ;) teda, budem sa o to musieť nejako pričiniť 🙂)
Ty si sa dostala na 112kg po porodoch? pred tým si tiež mala 78kg ?
Ty si hviezda! 🙂 Úžasný fotoalbum! 🙂
tedaa .... širak dole ... obdivujem, krásna vesela maminka z teba 🙂
Zuzka ani sa mi nechce verit, ako ste to zvladli, obdivujem Vas🙂
@simi17
@saan
@zuzu31
@harilulu dakujem baby moje ste zlate 🙂 aj ked mam kus cesty za sebou to najtazsie pred sebou udrzat si to co mam teraz a nebude to lahke ale snazim sa a kontrolujem si pravidelne vahu teraz sa chystam po dlllhom case do prace tak uvidim ako zvladnem novu situaciu :-/ dufam ze nesklamem ani vam a tym myslim vsetkych ktori mi pisali na tento album a ani seba...
@minuska22 ahoj teraz som si vsimla ze si mi tu pisala pred prvym tehu som mala cca 80kg po prvom tehu som mala cca 95kg po druhom tehu 112kg takze som si to tak postupne nazbierala teraz mam 75kg este pod 70 by som sa chcela dostat a staci ale keby som uz ostala na tejto vahe by som bola aj za to rada 🙂
Zuzanka a smiem sa opytat, aka je to dieta, alebo strava? delena ? dakujem Ludka

úplne ináč vyzeráš... si omladla do tváre... krásna 🙂