Obdiv patrí aj tvojim zbaveným kilám ale vieš čo som si všimla? Z fotky na fotku ten krásny šťastný úsmev! Si krásna krásna! Omladnutá o 10rokov! Totalne dievčatko! LEn tak ďalej 🙂 Ja tak isto som v procese,takže viem čím si si prešla ,a tým duplom máš môj obdiv!
29. máj 2014
zuzankazuzu
autor@sevinka dakujem si zlata aj ty si kocka a zelam ti aby si bola co najskor v cieli 🙂 ja mam este dost pred sebou kedze tieto posledne kila sa na mne drzia jak kliest ☹
29. máj 2014
ved to,že tie posledne su najhoršie!!! ... ale dáme to 😉!
29. máj 2014
zuzankazuzu
autor@sevinka urcite 😉
29. máj 2014

super 🙂 ani by som ťa nespoznala 🙂 juj jaká si pekná 😉