icon
32 / 388
avatar

Jéj--Paul Frank🙂

8. feb 2012
avatar

@monika888 ja by som povedala, ze skorej next :o)

9. feb 2012
avatar

@martanek79 ano nextik 🙂

10. feb 2012
avatar

ako si háčkovala tú opičku?my máme pre našu malú opičkové next tričká a tak by sa super hodila čiapočka s opičkou práve k nim🙂

5. mar 2012
avatar

@lussymusi no to bolo uz davno presne neviem ale zacnala som ocami potom celo a nakoniec papulu a usi a cele obhackovala

5. mar 2012
avatar

@zuzankazuzu velmi krasny vzor...mozno nejaky postup najdem na internete...asi to takto nezvladnem..

5. mar 2012