
73 / 388
zuzankazuzu
autor@evelin116 to neni siva ale fialova 🙂
10. jan 2012
no ja vydim sivu..ale to asi na fotke asi len tak vyzera..ale aj tak je pekna
10. jan 2012
velmi pekná uložená do oblubenych taku budem robit malej na zimu 🙂
18. máj 2012
zuzankazuzu
autor@renata147 🙂
18. máj 2012
takato kombinacia sa mi paci len u nas nemaju sivu vlnu..tak to mi galanterka