icon
73 / 388
avatar

takato kombinacia sa mi paci len u nas nemaju sivu vlnu..tak to mi galanterka

10. jan 2012
avatar

@evelin116 to neni siva ale fialova 🙂

10. jan 2012
avatar

no ja vydim sivu..ale to asi na fotke asi len tak vyzera..ale aj tak je pekna

10. jan 2012
avatar

velmi pekná uložená do oblubenych taku budem robit malej na zimu 🙂

18. máj 2012
avatar
18. máj 2012